NUOMA IR KITOS PASLAUGOS

Vestuvių dekoracijos, foto sienų nuoma, visas šventės vietos dekoravimas

Vestuvės, tai ypatinga diena, kuria reikia mėgautis. Begalo džiaugiamės, kai galime prisidėti prie šios šventės tobulo išpildymo. Turime daug dekoracijų, kurias nuomojame, arba dekoruojame pagal Jūsų individualius pageidavimus.

Daugiau nuotraukų FB Real Dream – subtilus šventės įvaizdis.

Šampano staliukas po ceremonijos

Išskirtiniai ir modernūs šampano staliukai, kurie papuoš Jūsų šventę. Turime du skėčius, apsaugosančius nuo lietaus užkandžius ir Jūsų svečius. Dviejų žmonių aptarnaujantis personalas pasirūpins Jumis ir svečiais. Prideriname visas dekoracijas pagal Jūsų šventės tematiką, ir pageidavimus.

Daugiau nuotraukų FB Real Dream – subtilus šventės įvaizdis.

Vestuvių Kupolo nuoma išvažiuojamajai ceremonijai

Nuomojamas vestuvinis kupolas išvažiuojamajai ceremonijai. Jūsų šventė gali būti dar įspūdingesnė gamtos apsupty. Nesvarbu koks metų laikas ir kokia vieta, ar vasara žalioje pievoje, ar žiema baltame sniege, ar ruduo auksalapiame sode, mūsų nuomojamas kupolas visada atrodys iškilmingai ir prabangiai. Taip pat pasirūpiname visa reikalinga atributika. Pagal jūsų pageidavimus, galime pasirūpinti visomis ceremonijos smulkmenomis. Atvysktame į bet kurį Lietuvos miestą.

Krikštynų dekoravimas, dekoracijų nuoma, gamyba pagal pageidavimus

Krikštynos – graži šeimos šventė, kurią norisi prisiminti visą gyvenimą. Real Dream komanda, pasirūpina visomis smulkmenomis, o norintiems tik kelių gražių akcentų, mielai išnuomosime.

Daugiau nuotraukų FB Real Dream – subtilus šventės įvaizdis.

 

Gimtadienio, jubiliejaus dekoracijos, salės puošimas

Paverskite savo šventę nepamirštama ir išskirtine. Patikėkite visus rūpesčius mums, įgyvendinsime visus Jūsų pageidavimus, apgalvosime visas smulkmenas.

Daugiau nuotraukų FB Real Dream – subtilus šventės įvaizdis.

 

Dirbtinių gėlių, puokščių kompozicijų nuoma

Puokštės ruošiamos pagal individualius užsakymus, norimo dydžio ir spalvų. Šios puokštės gaminamos iš aukštos kokybės dirbtinių gėlių, atrodo išskirtinai ir prabangiai. Puokštės nuomojamos kartu su vazomis, taip pat galime pasiūlyti kitokių vazų variantų. Susisiekite ir viską aptarsime.

Daugiau nuotraukų FB Real Dream – subtilus šventės įvaizdis.

 

Veidrodinis Fontanų padėklas tortui

Pridėkite savo šventei modernų akcentą. Nuomojamas fontanų padėklas tortui. Vieno mygtuko paspaudimu fontanai pradeda degti visi vienu metu. Esant norui, taip pat galime pasirūpinti sausu ledu, kuris dar labiau padidins įspūdį.

MŪSŲ DARBAI