Apie mus ir padėkos

UAB “ Risorsa” užsiima didmenine ir mažmenine prekyba pirotechniniais gaminiais. Turi ilgametę patirtį organizuojant šventinius fejerverkus įvairiomis progomis, Pagal jūsų pageidavimą atliksime neriboto dydžio profesionalų fejerverką. Mažesnėms šventėms mūsų parduotuvėje įsigysite jums labiausiai patinkantį šventinį saliutą – bateriją, kurią galėsite išsirinkti, peržiūrėjus saliutų – baterijų filmuotą video.

Taip pat mūsų įmonė Jums galėtų pasiūlyti:

– Puošiame Jūsų šventės vietą balionais, ir kita Jūsų pageidaujama šventine atributika.

– Nuomojame vestuvinį kupolą, ceremoniją galime suorganizuoti bet kuriame mieste, gamtos apsupty, Jūsų išsirinktoje vietoje. Ir visai nesvarbu, ar tai bus rudeninis miškas, ar baltas sniego laukas, ar nepakartojamas jūros ošimas.

– Nuomojame fontanų padėklą, kuris tiks bet kokiai šventei, norint nustebinti svečius. Įvežant į salę tortą ar dovanėles svečiams, kartu paleidžiami fontanai, tai sukurs Jūsų šventei daugiau grožio ir staigmenų.

– Prekiaujame įvairaus dydžio ir turinio konfeti, t.y turime vestuvinių, įvairioms šventėms tinkančių, ir su Eurais viduje. Puiki proga nustebinti.

Mūsų komanda garantuoja suorganizuoti įspūdingą reginį, pranokstantį Jūsų lūkesčius, ir sukurti puikią šventinę aplinką pagal jūsų norus.

Fejerverkai Vilniuje ir internetu. Greitas prekių pristatymas. Užsisakykite fejerverkus telefonu +37062224844 Vilniuje ir Vilniaus rajone nuo 50Eur pristatysime nemokamai, perkant internetu nuo 100Eur pristatysime tiesiai į namus nemokamai.

FEJERVERKAI FEJERVERKAI VILNIUS FEJERVERKAI VILNIUJE FEJERVERKAI INTERNETU